Măsurător

DLR Metal-Construct

9 Сентября 2024

DLR Metal Construct este o companie specializată în confecționarea și comercializarea articolelor metalice (porți, garduri, copertine, etc.) și suntem în căutare de:

Măsurător

Cerințe:

  • Abilități de utilizare a instrumentului de măsure (ruletă);
  • Atenție la detalii și gândire analitică;
  • Permis de conducere (categoria B);
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.

Responsabilități:

  • Efectuarea măsurărilor precise la locațiile clienților;
  • Elaborarea de schițe și scheme tehnice simple;
  • Colaborarea eficientă cu echipa de montaj și alte departamente;
  • Asigurarea respectării standardelor și cerințelor tehnice.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipament și resurse pentru desfășurarea activității;
  • Posibilități de dezvoltare profesională.

Interesat?

Trimite CV-ul tău la adresa de email: resurseumane@dlr.md sau contactează-ne la numărul: 078 77 04 12.

Fă parte dintr-o echipă dinamică și contribuie la succesul nostru continuu!

E-mail: resurseumane@dlr.md
Telefon: 078 77 04 12

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть