Marketing Executive

Assist Match

16 октября 2024

Suntem în căutare de:

Clientul nostru este un antreprenor de succes, cu peste 20 de ani de experiență în industria mobilei. El gestionează două fabrici de producție și un showroom în Chișinău și a reușit să aducă brandul său pe piețele din România și Paris. În plus, clientul susține prelegeri pentru antreprenori la început de drum. În contextul dezvoltării și diversificării activităților, căutăm un Manager de Marketing care să fie responsabil de implementarea campaniilor de marketing și de creșterea vizibilității companiei.

Cerințe:

  • Ești un specialist în marketing cu experiență, capabil să gestionezi eficient echipe și procese;
  • Ești organizat, obișnuit cu multitasking-ul, punctual și responsabil;
  • Ai excelente abilități de comunicare și te simți confortabil să lucrezi în echipă;
  • Ai gândire logică și poți formula clar și concis ideile tale;
  • Te descurci bine cu cifrele, știi să creezi rapoarte, să analizezi date și să lucrezi în tabele;
  • Ai experiență în lansarea și gestionarea campaniilor de marketing și ești capabil să monitorizezi implementarea acestora;
  • Ai o atenție deosebită la detalii și nu eviți munca tehnică;
  • Ești autonom, capabil să iei decizii și să îți asumi responsabilitatea.

Responsabilități:

  • Lansarea și gestionarea diverselor campanii de marketing;
  • Monitorizarea proceselor interne și a sarcinilor legate de implementarea inițiativelor de marketing;
  • Gestionarea paginilor de social media ale companiei (SMM) și crearea de conținut;
  • Analiza datelor, crearea de rapoarte statistice și lucrul cu cifre;
  • Participarea la planificarea strategică a activităților de marketing;
  • Colaborarea cu echipa în format remote, utilizând Zoom.

Ce oferă clientul:

  • Salariu între 30,000 și 40,000 lei, în funcție de experiență;
  • Posibilitatea de avansare până la poziția de Director de Marketing;
  • Posibilitatea de a lucra remote (managerul este localizat în București);
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie stabilă, cu proiecte internaționale.

Dacă ești interesat să faci parte dintr-o companie de succes și să contribui la dezvoltarea strategiilor de marketing, trimite CV-ul tău la cv@assistmatch.co, cu mențiunea “Marketing Executive.”

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть