Manager Vânzări

Compania UPDENT angajează:

Compania UPDENT este specializată în implementarea soluțiilor inteligente în somatologie și în comercializarea de tehnică dentară performantă. Dacă vă pasionează vânzările și v-ar plăcea să lucrați într-o echipă dinamică, atunci postul nostru vacant ar putea fi chiar pentru dvs.

Oraș: Chișinău

Grafic: full

Salariu: NEGOCIABIL

Cerințe față de candidat:

  • Abilități de negociere, putere de decizie și un foarte înalt grad de responsabilitate;
  • Cunoașterea în detaliu a pachetului Microsoft Office;
  • Experiență în vânzări constituie un avantaj;
  • Experiența în companii cu produse similar reprezintă avantaj important.

Responsabilități:

  • Promovarea produselor;
  • Preluarea, menținerea și îmbunătățirea bazei de date cu clienții existenți;
  • Creșterea vânzărilor și dezvoltarea de parteneriate, identificarea de noi clienți;
  • Îndeplinirea planului de vânzări;
  • Promovarea produselor și serviciilor într-o manieră etică și respectând politicile companiei;
  • Monitorizearea produselor și serviciile celor mai importanți competitori și transmiterea informației către departamentul de marketing;
  • Întocmirea rapoartelor periodice asupra activității făcute pentru atingerea obiectivelor.

Ce oferim:

  • angajare oficială
  • salariu la timp
  • oficiu modern
  • condiții plăcute de muncă
  • asigurare transport de serviciu

Aplicați o scrisoare de intenție, împreună cu CV-ul în format PDF care să includă o poză pe info@updent.md.

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

E-mail: info@updent.md
Telefon: 079558800

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть