Manager vânzări

Solvex-Lux

16 октября 2024

Cautam un coleg nou in echipa de vanzari!

Angajam:

Ce oferim:

  • Pachet salarial format din: salariu motivant și bonusuri de performanță (de la 15000 - 20000)
  • Reduceri la produsele si serviciile companiei
  • Training inițial și periodic, coaching permanent
  • Automobil de serviciu

Descrierea postului:

  • De a efectua vînzări către clienții existenții
  • Promovarea și vânzarea produselor companiei catre clienții din zonele alocate
  • De a implimenta metode noi de promovare
  • De a informa  clientul despre produsele noi apărute, a propune produse auxiliare.

Cerințe:

  • Limba română și rusă fluent
  • Persoană focusată pe rezultate și performanță
  • Permis de conducere, cat B
  • Experienţa în vânzări - constituie un avantaj

Daca îți place domeniul produselor de infrumusețare, așteptam să expediezi CV-ul cu poză, la adresa de e-mail: HR@solvex.md.
www.efrumos.md

E-mail: HR@solvex.md
Tel. 062 010211

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть