Manager Vânzări Regional Sud

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L

3 октября 2024

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. UNA din cele mai mari și reputative organizații de creditare nebancară din Republica Moldova cu active de 900 mil. MDL, anunță concurs pentru angajare:

Ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md cu specificarea „Manager Vânzări Regional” sau apelează: 0-7845-1111.

Oferim:

  • Pachet social 100% conform CM RM
  • Program de muncă: flexibil
  • Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
  • Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
  • Posibilitate de avansare
  • Lucru dinamic în teren
  • Alimentarea cu combustibil a automobilului
  • Alte facilități

Scopul postului: Identificarea continuă a noilor B2B parteneri și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți
Localitatea: sudul Republicii Moldova

Cerințe:

  • Diplomație, vorbire competentă, curtoazie, capacitate de negociere și de convingere
  • Experiență de management în vânzări directe este binevenită
  • Cunoașterea principiilor și circulației documentare în vânzări
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
  • Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
  • Permis auto cat. B
  • Automobil propriu econom și funcțional

Responsabilități:

  • Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor clienți
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Participarea la negocieri, întocmirea contractelor
  • Planificarea, coordonarea activității în localitatea arondată
  • Prezentarea rapoartelor de activitate

hr@easycredit.md
Prin expedierea CV-lui la adresa electronică menţionată supra, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal. O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть