Manager vânzări or. Ialoveni

Ecoprofil

19 Сентября 2024

Angajăm:

Cauți un loc de muncă în domeniul vânzărilor? Îți propunem să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități:

  • Vânzări în teritoriu a produselor companiei, lucrul cu clienți finali și distribuitori;
  • Măsurarea necesarului de materiale la obiect;
  • Estimarea necesarului de materiale vândute pentru fiecare proiect, utilizarea programelor de calcul specializate;
  • Orientarea către client, atenție la detalii;
  • Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor.

Candidatul ideal:

  • are studii superioare;
  • permis de conducere cat. B;
  • vorbește fluent limbile româna și rusa;
  • are abilități de comunicare, vânzare, negociere;
  • are capacitate înaltă de concentare și este rezistent la stres;
  • are abilități de calcul matematic;
  • are experienta relevanta pe o poziție similară (reprezinta un avantaj).

Beneficii:

  • salariu competitiv proporțional cu vânzările și efortul depus
  • pachet social;
  • masina de serviciu
  • posibilitati reale de promovare.

IMPORTANT!
Adresa oficiului: Ialoveni, strada Gagarin 1
Regim de lucru: Luni-Vineri (8.00-18.00), Sâmbata (8.00-14.00)

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi!

Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: contact@ecoprofil.md cu mențiunea „Manager vânzări IALOVENI”.
INDICĂ ȘI SALARIUL DORIT.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

E-mail: contact@ecoprofil.md
Telefon: 060919660
Web: https://www.ecoprofil.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть