Manager-vânzări cu clienții

Granit Lux

18 Сентября 2024

Angajăm:

Compania Granit Lux este în căutarea unui Manager în Vânzări dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări.
  • Gestionarea relațiilor cu clienții și identificarea de noi oportunități de afaceri.
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări și analiza rezultatelor pentru a îmbunătăți strategiile de vânzare.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în vânzări, preferabil într-o poziție de management.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a îndeplini obiectivele de vânzări.
  • Cunoștințe solide în domeniul produselor și serviciilor oferite de companie.

Program de lucru:

  • Luni - Vineri: 9:00 - 17:00
  • Sâmbătă: 9:00 - 14:00

Beneficii:

  • Salariu 9000 lei +KPI.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist.

Dacă ești interesat de această oportunitate și crezi că ai abilitățile necesare pentru a contribui la succesul nostru, te rugăm să trimiți CV-ul tău la officiu.granitlux@gmail.com, sau sa ne contactezi la nr. 079884408.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Chișinău, str. Calea Moșilor 1

Email: officiu.granitlux@gmail.com
079884408

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть