Manager Vânzări (active)

HR Portal

19 Сентября 2024

Suntem în căutare de:

Ești pasionat de lumea berii și ai abilități excepționale de vânzare? Vino să fii parte dintr-o echipă dinamică în cadrul celei mai inovative companii producătoare de bere din țară!

Locație: Chișinau

Compania noastră: ”LITRA BREWING COMPANY” SRL
Este lider pe piața cu o tradiție de 10 ani în producerea berii de calitate. Promovează un mediu de lucru holistic, orientat către inovație și dezvoltare continuă. Oferă posibilități nelimitate de creștere profesională și personală.

Detalii pe: https://www.facebook.com/litrabrewing/about și https://litra.md/our-brewery

Responsabilități cheie:

  • Organizarea și optimizarea colaborărilor cu rețelele de supermarkete.
  • Identificarea și atragerea noilor parteneri de colaborare.
  • Dezvoltarea activă a segmentului HoReCa.
  • Prelucrarea și confirmarea comenzilor de la parteneri.
  • Gestionarea plăților și datoriilor debitoare.
  • Efectuarea vizitelor periodice la parteneri pentru consolidarea și dezvoltarea relațiilor de afaceri.

Ce căutăm:

  • Experiență relevantă în vânzări (experiența în domeniul berii sau băuturilor este un avantaj).
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către obiective și rezultate.
  • Capacitatea de a lucra autonom și în echipă.
  • Cunoașterea segmentului HoReCa este un plus.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv cu bonusuri pentru performanță.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și instruire continuă.
  • Mediu de lucru plăcut, modern și stimulativ.
  • Oportunități de networking și colaborare cu profesioniști din industrie.
  • Beneficii suplimentare și reduceri la produsele noastre.

Dacă te recunoști în descrierea de mai sus și ești gata să aduci un suflu nou echipei LITRA, așteptăm CV-ul tău la emailul recruiting@hrportal.md (partenerul în recrutare).

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть