Manager Turism

Longitours

17 октября 2024

Compania de turism este în cautare de

Noi, compania „LONGITOURS”, suntem un operator turistic internațional care deschide uși către cele mai fantastice călătorii din întreaga lume. Chemarea noastră este de a oferi turiștilor experiențe unice și aventuri de neuitat în fiecare colț al planetei. Credința noastră – fiabilitate, confort, profesionalism!

Scopul nostru este un nivel înalt de servicii și confort pentru clienți, combinat cu siguranța și fiabilitatea.

Munca în compania LONGITOURS înseamnă dezvoltare constantă, creștere profesională și oportunitatea de a transforma visurile oamenilor despre călătorii în realitate!

Te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor telefonice (oferirea consumatorilor și potențialilor consumatori a tuturor informațiilor necesare despre oferte, tarife, servicii și promoții ale companiei);
  • Apeluri informative ieșitoare (oferirea clientului de informații despre modificările din programul turului);
  • Procesarea corespondenței primite pe adresa de e-mail a departamentului.

Cerințe:

  • Cunoștințe despre baza hotelieră și destinațiile populare ale companiei;
  • Abilități excelente de comunicare, exprimare corectă și clară;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Abilitatea de a lucra cu cifre;
  • Cunoașterea limbii române – obligatorie (conversațională, scrisă);
  • Limba engleză – B2, nivel intermediar;
  • Experiența în vânzări B2C este binevenită;
  • EXPERIENȚĂ ÎN DOMENIUL TURISMULUI DE MINIM 2 ANI OBLIGATORIE.

Condiții:

  • Lucru într-o companie internațională;
  • Perspective excelente de dezvoltare profesională;
  • Angajare oficială;
  • Asigurare medicală;
  • Reduceri speciale la tururi pentru angajați și membrii familiilor acestora.

Vă rugăm să ne transmiteți CV-ul pe adresa de e-mail reyhan@longitours.md sau sunați pe nr. de telefon 060609660 (D-l Reyhan) (de dorit în limba rusă).

E-mail: reyhan@longitours.md
060609660

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть