Manager Relații Clienți

Responsabilități:

  • Desfăşurarea activităţilor de suport în relaţiile cu clienţii companiei.
  • Gestionarea apelurilor telefonice, E-mail-urilor, corespondenţei; sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor.
  • Întocmirea lunară a rapoartelor privind activitatea desfăşurată.
  • Monitorizarea fluxului de informatie între client și companie.
  • Coordonarea necesităților clienților în interiorul companiei.

Cerințe:

  • Studii superioare (complete sau incomplete): marketing, drept, economie, relații internaționale.
  • Capacitatea de lucru în echipă, gindire analitica, rezistenta la stres.
  • Promptitudine in actiuni, planificare și monitorizare a propriei activitati.
  • Abilitati bune de negociere, comunicare si prezentare a datelor.
  • Cunoasterea PC: aplicatii Microsoft Office.
  • Cunoasterea limbilor: de stat, rusă - fluent.

Beneficii:

  • Evenimente corporate și sărbători pe cheltuiala companiei, „zile dulci”, etc.
  • Cadouri și stimulente valoroase din partea companiei pentru cei mai buni dintre cei mai buni.
  • Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.
  • Instruire si dezvoltare personală (cursuri de management, traininguri speciale de specialitate, workshop-uri de la speakeri interesanti).
  • Atmosferă caldă în echipă.

Condiții de lucru:

  • Salariu competitiv
  • Întreg pachetul social
  • Program de lucru convenabil
  • Birou confortabil, modern, cu toate facilitățile
  • Creștere pe plan profesional

Telefon: 060500522
E-mail: hr@pfbc.md
Website: https://pfbc.md/ru

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть