Manager produs

Suntem în căutare de:

Echipa „Triomac” SRL are nevoie de noi colegi.

Profilul candidatului ideal:

  • experiența anterioară reușită în poziția de manager vînzări/achiziții, manager produs/categorie;
  • experiență în elaborarea procedurilor operaționale;
  • experiență în analiza și planificarea circulației mărfurilor, clasificarea sortimentului de produse;
  • experiența relevantă în negocieri;
  • existența unei proprii strategii de creștere a vînzărilor;
  • cunoașterea programelor Word, Excel, 1С;
  • responsabilitate, punctualitate, capacitatea de a îndeplini mai multe sarcini în același timp.

Responsabilități:

  • elaborarea și realizarea planului de vînzări;
  • prognozarea vînzărilor și a raportului dintre marjă și sumele încasate pe diferite canale;
  • controlul îndeplinirii planului de vînzări și creșterea volumului vînzărilor;
  • analiza pieței;
  • supravegherea procesului de elaborare a listelor de prețuri pentru grupuri de produse noi și ajustarea celor existente;
  • oferirea de suport companiei la realizarea achizițiilor ținînd cont de domeniile sale de activitate;
  • realizarea achizițiilor și asigurarea respectării termenelor de livrare;
  • identificarea și atragerea furnizorilor (desfășurarea negocierilor, încheierea contractelor, lucrul cu documentele, etc.);
  • construirea unor relații funcționale cu furnizorii și dezvoltarea comunicării eficiente cu aceștia.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • un salariu oficial format din partea fixă + bonus de performanță + % (neplafonat);
  • loc de muncă în cadrul unei companii mari și stabile cu o experiență de peste 18 ani pe piață;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă tînără și unită;
  • ceai și cafea disponibile la birou;
  • oportunități de dezvoltare a carieri pe orizontală și pe verticală.

Program de lucru: 09:30-18:00 (de luni pînă vneri).
Locația postului: cartierul Sculeni din capitală.

GARANTĂM: un job stabil într-un mediu prietenos și condiții confortabile, integritate și oportunități de dezvoltare.

AȘTEPTĂM: atitudine proactivă, entuziasm, dorință de a lucra și a face lumea mai bună alături de noi.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Expediază CV-ul la adresa electronică: hr@scop.md specificînd în subiectul mesajului postul la care aplici.

E-mail: hr@scop.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть