Manager pentru controlul calității serviciilor (deplasare la obiecte)

Happy Cleaning

19 октября 2024

Angajăm:

Responsabilitati:

  • Organizarea și controlul prestării serviciilor de curățenie la unitățile noi și existente
  • Recrutarea de personal pentru obiectele dumneavoastră (dacă este necesar)
  • Rezolvarea problemelor de înlocuire și remaniere a personalului
  • Adaptarea si instruirea personalului Interacțiunea cu clienții, răspuns prompt la comentarii privind calitatea muncii, rezolvarea problemelor curente
  • Calculul consumului de materiale, substanțe chimice, inventar, echipamente și comanda acestuia

Cerințe:

  • posesie a permisului de conducere (categoria B),
  • experienta de conducere de minim 3 ani cunoasterea limbilor ruse si romane
  • capacitatea de a gestiona personalul responsabilitate și independență, flexibilitate
  • capacitate de negociere mobilitate studiile superioare sunt binevenite

Conditii:

  • Program de lucru 7:00 - 16:00;
  • munca de deplasare;
  • compensarea costurilor de transport;
  • plata pentru comunicatii mobile;
  • Salariu atractiv.

Telefon: 078754529
Cv: info@happycleaning.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть