Manager oficiu in Rîbnița
Association of Recruitment Agencies

26 сентября 2024

Compania ARA își extinde echipa și caută un lucrător talentat și dedicat pentru biroul nostru din Rîbnița!

Descrierea Postului:

  • Identificarea și atragerea candidaților potriviți pentru diverse poziții deschise în cadrul companiei.
  • Postarea anunțurilor de recrutare pe diverse platforme și site-uri de joburi.
  • Evaluarea CV-urilor și selecția preliminară a candidaților.
  • Organizarea și desfășurarea interviurilor inițiale.
  • Colaborarea cu managerii departamentelor pentru a înțelege nevoile de recrutare și profilul candidaților ideali.
  • Menținerea unei baze de date actualizate cu candidați.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
  • Abilități de organizare și atenție la detalii.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Mediu de lucru profesionist și dinamic.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
  • Program de lucru L-V -9-17
  • Salariu de la 12.000 + bonusuri de performanță.

Cum să aplici:

Dacă ești interesat și consideri că te potrivești profilului căutat, trimite CV-ul.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть