Manager in vinzari

Angajăm:

Candidatul ideal:

  • bune abilitati de comunicare;
  • studii tehnice si cunostinte in domeniul pieselor auto;
  • cunoscator al programelor de identificare piese auto;
  • cunoştinţe de operare PC (Excel obligatoriu);
  • experienta in vanzari;
  • bune abilitati de comunicare si negociere;
  • capacitate de planificare, organizare si de luare a deciziilor;
  • dorinta de a invata metode noi de lucru si de a lucra in echipa;
  • persoana responsabila, organizata, dinamica.

Descrierea jobului:

  • primirea comenzilor de la clienti;
  • analizarea cererilor primite de la cllienti;
  • consilierea clientilor referitor la cererile de oferta;
  • emiterea ofertelor si transmiterea lor catre client;
  • Interes in bunul mers al firmei.

Condiții:

  • Angajare oficială din prima zi de muncă;
  • Pachet social deplin;
  • Salariul de la 14 mii lei;
  • Colectiv tanăr și prietenos.

Pentru detalii suplimentare si daca manifestati interes pentru acest job, aplicati chiar acum sau trimiteti CV-ul dvs.

E-mail: eugen.tanasii@autototal.md
Telefon: 069986177

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть