Manager în vânzări B2B

Angajăm:

Responsabilitățile rolului:

  • Crearea și menținerea relațiilor profesionale cu partenerii
  • Asigura negocierea și semnarea contractelor cu partenerii
  • Comercializarea produselor financiare și negocierea contractelor
  • Realizarea obiectivelor comerciale lunare si trimestriale
  • Monitorizează evoluția portofoliului și dezvoltarea activa a portofoliului
  • Ajustarea ofertelor la potențialul și cerințele segmentului comercial
  • Selectarea și identificarea soluțiilor complexe pentru produsele B2B

Profilul Candidatului:

  • Studii superioare
  • Experiență în minim 3 ani experiență în vânzări
  • Experiență în vânzări directe
  • Experiență în atragerea noilor clienți
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzări și negocieri
  • Abilități foarte bune de comunicare si relaționare
  • Abilități de negociere și persuasiune
  • Capabilitatea de a identifica problemele și soluții pentru satisfacerea obiectivelor
  • Capacitatea de colaborare în echipă
  • Capacități de prezentare și convingere
  • Cunoștințe medii în utilizarea a aplicațiilor MS Office
  • Cunoștințe medii în utilizarea aplicațiilor pentru planificare și monitorizare vânzărilor
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj;

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Oficiu modern în centrul orașului
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe mixte
  • Proiecte interesante

 office@qiwi.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть