Manager HR

DevPro Solutions

19 Сентября 2024

Angajăm:

Manager HR

DevPro, o companie internațională în plină expansiune, specializata in vanzarile online isi extinde echipa și caută un Manager HR tanar si ambitios!

Ce oferim:

  • Salariu fix: de la 800$ pe lună
  • Bonusuri atractive: Începând de la 50$ pentru fiecare persoană recrutată și angajată cu succes
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 10:00 - 18:00 (pauza de masă și alte pauze incluse)
  • Birou confortabil, situat în centrul orașului, cu toate facilitățile necesare și o zonă mare de relaxare (ceai, cafea, fructe si gustari pentru angajati)
  • Oportunități de dezvoltare: Posibilități de avansare și dezvoltare profesională în cadrul unei echipe tinere și dinamice

Cerințe:

  • Experiență în domeniul recrutării: Minimum un an de experiență relevantă
  • Abilități lingvistice: Cunoașterea buna a limbilor română, rusa și engleză
  • Calități personale: Excelente abilități de comunicare, organizare și gestionare a timpului, capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic

Responsabilități:

  • Gestionarea procesului de recrutare, de la identificarea nevoilor de personal până la angajarea acestora
  • Realizarea interviurilor și evaluarea candidaților
  • Colaborarea strânsă cu managerul departamentului pentru a înțelege și a răspunde nevoilor de recrutare ale companiei

Dacă ești o persoană proactivă, cu o atitudine pozitivă și dornică de noi provocări, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Aplică acum! Trimite CV-ul tău la adresa: devprosolutionshr@gmail.com sau contactează-ne la telefon: 078895189.

DevPro – Alătură-te echipei noastre și construiește-ți cariera de succes!

E-mail: devprosolutionshr@gmail.com
Telefon: 078895189

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть