Manager Echipa de Formatori

Managerul Echipei de Formatori are un rol esențial în dezvoltarea competențelor angajaților și în asigurarea unui nivel înalt de pregătire în cadrul Companiei.

Responsabilitățile principale ale acestui rol includ:

  • Vei planifica și dezvolta programe de formare;
  • Vei elabora și implementa strategiile de formare pentru a satisface nevoile organizației;
  • Vei contribui la dezvoltarea materialelor de formare și a resurselor educaționale;
  • Vei identifica și evalua nevoile de formare în cadrul Companiei.
  • Vei coordona echipa de formatori;
  • Vei superviza și coordona activitățile echipei de formatori;
  • Vei asigura o comunicare eficientă ce generează o colaborare eficientă și productivă în cadrul echipei;
  • Vei evalua performanțele formatorilor și vei oferi feedback și suport pentru dezvoltarea profesională;
  • Vei monitoriza și evalua programele de formare;
  • Vei monitoriza eficiența și impactul programelor de formare;
  • Vei Colecta și analiza feedback-ul de la participanți pentru îmbunătățirea continuă a programelor;
  • Vei elabora rapoarte privind progresul și succesul inițiativelor de formare;
  • Vei gestiona bugetul de formare;
  • Vei planifica și gestiona bugetul destinat activităților de formare;
  • Vei asigura utilizarea eficientă a resurselor financiare și materialelor;
  • Vei colabora strâns cu departamentul de vânzări și alte departamente relevante pentru a identifica nevoile de formare;
  • Vei participa la întâlniri interdepartamentale pentru a alinia programele de formare cu obiectivele generale ale Companiei;
  • Vei cerceta și urmări tendințele și bunele practici din domeniul formării și dezvoltării;
  • Vei introduce noi metode și tehnologii pentru a îmbunătăți experiența de învățare și eficiența formării;
  • Te vei asigura că toate programele de formare corespund reglementărilor legale și standardelor de calitate ale Companiei.

Vrem să demonstrezi:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, engleza – avantaj;
  • Experiență de muncă într-un post similar;
  • Competențe de operare PC la un nivel înalt;
  • Abilități înalte de comunicare și prezentare;
  • Spirit de inițiativă, creativitate, responsabilitate, capacitate de organizare și finalizare a sarcinilor în timpul prestabilit.

Beneficii pentru tine:

  • Salariu competitiv 23 000 brut;
  • Tichet de masă (Up Dejun);
  • Abonament la sală (FitPass);
  • Cursuri /formări achitate din contul Companiei;
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00-17:00 (posibil între 9:00-18:00);
  • Transport până la/de la locul de muncă;
  • Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri);
  • Oportunități de creștere profesională și personală;
  • Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile;
  • Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii;
  • Mediu de lucru dinamic și suportiv, cu o echipă dedicată.

Fii arhitectul echipei de vis!

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, aplică CV-ul la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть