Manager departament vînzări (acoperisuri plate și în pantă)

TORCONST SRL

24 октября 2024

Кишинев
Можно без опыта
От 15 000 До 30 000 MDL
Полный день
Колледж
На территории работодателя

Angajăm:

Cerințe:

  • studii tehnice (reprezintă un avantaj);
  • experiența în domeniu (vînzări acoperișuri shindrilă bituminoasă, membrane PVC, etc)
  • responsabilitate, spirit de inițiativă;
  • capacitatea de a lua decizii în mod independent;
  • abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • planificarea activității departamentului din subordine;
  • recepționarea și procesarea cererilor;
  • gestionarea, consolidarea și dezvoltarea portofoliului de clienți.

Beneficii:

  • programe de instruire în domeniul tehnicilor de vînzare, psihologiei comunicării, creșterii eficienței personale;
  • posibilitatea de a participa gratuit la cursuri de formare profesională,
  • seminare și conferințe;
  • acces la materiale didactice în domeniul vînzărilor și cunoastera materialelor

Salariu: 15000-30000 lei.

Persoana de contact: Vladimir
Telefon: +37379485709
E-mail: v.semenciuc@torconst.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть