Manager de Vânzări

Companie internațională caută un Manager de Vânzări

Ești gata pentru o provocare nouă? Dacă ești comunicativ, responsabil și dornic să înveți lucruri noi, te așteptăm cu brațele deschise în echipa noastră!

Ești candidatul ideal dacă:

  • Ai un nivel avansat de română sau una dintre următoarele limbi: spaniolă, portugheză, germană, italiană, rusă, franceză.
  • Ești sociabil, pozitiv și dornic de dezvoltare personală.
  • Ești un as al calculatorului (MS Office).
  • Experiența în vânzări nu este necesară, dar reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

  • Învățarea rapidă a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.
  • Contactarea și consultarea clienților.
  • Gestionarea bazei de clienți existenți și atragerea clienților potențiali.
  • Îndeplinirea și depășirea obiectivelor de vânzări.

Oferim:

  • Salariu mediu de $1500+ și bonusuri generoase.
  • Curs de instruire inițial.
  • Program de lucru stabil.
  • Oficiu situat în centrul orașului.
  • Mediu de lucru tânăr și prietenos.
  • Posibilități reale de promovare și dezvoltare profesională.

Te-am convins? Aplică acum și vino să faci parte dintr-o echipă dinamică și de succes! ?

Trimite CV-ul tău la: karinahr.invest@gmail.com
Sau sună la numărul: +373 79 655 023, Karina.

Email: karinahr.invest@gmail.com
Telefon: +373 79 655 023

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть