Manager de Vânzări - MESERIAS.MD

Power Jan angajeaza:

Locație: Chisinau Buiucani

Descriere post:

MESERIAS.MD, o companie de încredere în domeniul sculelor si utilajelor dr gradinarit, caută un Manager de Vânzări dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil pentru gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți, negocierea cu potențiali clienți și realizarea vânzărilor.

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți în teren.
  • Negocierea și prezentarea ofertelor personalizate pentru clienți.
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor solide cu clienții.
  • Atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări.
  • Monitorizarea pieței și colectarea feedback-ului de la clienți.
  • Raportarea regulată a performanțelor de vânzări către conducere.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în vânzări, cu un accent pe vânzările în teren.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a înțelege nevoile clienților și de a oferi soluții adaptate.
  • Orientare către atingerea obiectivelor și rezultate.
  • Abilitatea de a lucra de sine stătător și în echipă.
  • Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în teren.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, inclusiv salariu fix și comision din vânzări.
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de încredere și în creștere.
  • Training și dezvoltare profesională.
  • Autonomie și flexibilitate în desfășurarea activității.
  • Mediu de lucru dinamic și susținător.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție la adresa dodonica@mail.ru sau să ne sunați la 079541357.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre cum puteți aduce valoare echipei noastre.

E-mail: dodonica@mail.ru
079541357

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть