Manager de Vânzări - Limba Italiană | Germană | Română | Portugheză | Spaniolă

Suntem o companie de top în domeniul consultanței și marketingului. Oferim clienților noștrii servicii și suport de calitate superioară. Ne angajăm să promovăm dezvoltarea continuă, inovația și să creăm un mediu pozitiv care să sprijine creșterea atât a clienților noștri, cât și a angajaților noștri.

Responsabilități:

  • Să efectuați consultanțe de înaltă calitate despre produsele și serviciile noastre, identificând nevoile clienților.
  • Să realizați vânzări și să atingeți obiectivele stabilite.
  • Să mențineți un nivel ridicat al serviciului și să stabiliți relații pe termen lung cu clienții

Cerințe:

  • Cunoștințe în una dintre următoarele limbi: Română, Germana, Spaniolă, Portugheză, Italiană, Franceza.
  • Experiența în vânzări sau cu clienții va fi un avantaj.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a crește.
  • Abilități de comunicare sigure și capacitate de negociere.
  • Capacitatea de a lucra în multitasking.
  • Dorința de a crește și de a atinge noi culmi în carieră.

Condiții:

  • Salariu fix începând de la 1000 $ + % și bonusuri pentru vânzări.
  • Loc de muncă într-un birou situat în centrul Chișinăului.
  • Program fix între orele 10:00 și 20:00.

Dacă ești ambițios, cu perspective mari și dorești să atingi un venit de 2500-3000 $, TE AȘTEPTĂM!

Trimite CV-ul tău la: yana.hr.md@gmail.com.
Sau sună la numărul: +373 78 403 582, Iana.

Email: yana.hr.md@gmail.com
+373 78 403 582

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть