Manager de vânzări în servicii de tipar

Neosan

10 Сентября 2024

Tipografia NEOSAN invită în echipa:

Noi creștem și căutăm un nou membru pentru echipa noastră prietenoasă.

Tipografia „NEOSAN” oferă un pachet complet de servicii în domeniul tiparului publicitar-comercial, precum și tiparului de birou. Pe piața tipografică din Moldova suntem de mai bine de 15 ani, iar printre clienții noștri se numără:

  • companii farmaceutice cunoscute;
  • rețele comerciale;
  • agenții de publicitate;
  • tipografii.

Responsabilități:

  • Întâlniri cu clienții, negocieri, semnarea contractelor și documentelor de închidere.
  • Planificare tactică a muncii.
  • Calcularea costului serviciilor folosind calculatorul nostru, trimiterea ofertelor comerciale.
  • Păstrarea raportului, îndeplinirea planului de apeluri, întâlniri și tranzacții.
  • Organizarea unor activități complexe pentru creșterea volumului vânzărilor, găsirea de clienți și noi piețe de desfacere.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări. Să nu aveți frică de ele;
  • Abilități de comunicare și dragoste pentru clienți;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română - obligatoriu.

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială.
  • Salariu decent + comision din vânzări.
  • Program de lucru: luni-vineri de la 9:00 la 18:00.

069114527 - Alexandr
welcome@neosan.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть