Manager de proiecte de marketing

Farmacia Familiei

17 октября 2024

Suntem rețeaua de farmacii „Farmacia Familiei” SRL, prezentă atât în Chișinău cât și pe întreg teritoriul Moldovei. Ne mândrim cu o dezvoltare dinamică și suntem în căutarea unor persoane orientate spre succes pentru a se alătura echipei noastre.
La Farmacia Familiei, punem accent pe profesionalism, dedicare și grijă față de clienți. Ne dorim să avem alături colegi care împărtășesc aceste valori și care sunt gata să facă diferența în furnizarea serviciilor de calitate.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Căutăm un coleg - o persoană centralizată care supraveghează fiecare fază a campaniilor de marketing.

Sarcini și responsabilități:
  • Participarea la întâlnirile cu subcontractorii și comunicarea progresului proiectelor
  • Evaluarea stadiului proiectelor
  • Atribuirea rolurilor și urmărirea bugetelor
  • Crearea de fluxuri de lucru pentru eficientizarea proceselor
  • Coordonarea cu furnizorii, actualizarea conducerii cu privire la progrese sau probleme
  • Rezolvarea problemelor și identificarea domeniilor în care ați putea să accelerați proiectele.
Căutăm maeștru organizator cu cunoștințe de utilizare diverse instrumente de ajutor, cum ar fi calendare și planificatoare, dispozitive de urmărire a bugetului și memento-uri pentru sarcini.
În calitate de manager de proiecte de marketing, veți comunica zilnic cu mai multe persoane. Comunicarea se află în centrul acestei funcții, de la verificarea colegilor de echipă și aprobarea designerilor până la actualizarea șefului de marketing cu privire la proiecte. Este esențial să aveți abilități de comunicare eficiente.

Cerințe:
  • Experiență demonstrată într-o poziție similară;
  • Capacitatea de a analiza date și de a face decizii bazate pe date;
  • Creativitate și capacitatea de a găsi soluții inovatoare pentru provocările de marketing;
  • Studii superioare în marketing, comunicare, management sau domenii conexe.
Oferta noastră:
  • Salariu începe de la 18.000 în dependență de experiența profesională;
  • Tichete de masa;
  • Program de muncă 8:30 – 17:30;
  • Colegi pasionați de ceea ce fac.
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu poza, la adresa electronică: hr@farmaciafamiliei.md, cu indicarea postului pentru care aplică.

Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate.

hr@farmaciafamiliei.md
022/402602

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть