Manager de program de loialitate

Responsabilități principale:

Dezvoltarea programului de loialitate:

  • Lucrul cu UDS;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor pentru extinderea bazei de clienți loiali de calitate.
  • Îmbunătățirea metodelor existente de atragere și retenție a clienților.

Lucrul cu feedback-ul:

  • Moderarea și gestionarea feedback-ului pe toate canalele de comunicare.
  • Asigurarea unui nivel ridicat al serviciului pentru clienți și rezolvarea problemelor.

Trimiterea notificărilor push:

  • Crearea și trimiterea notificărilor push țintite pentru informarea clienților despre noi promoții și oferte.
  • Segmentarea audienței pentru maximizarea eficienței campaniilor de trimitere.

Monitorizarea competiției în segmentul B2C:

  • Colectarea și analizarea informațiilor despre competitori.
  • Implementarea celor mai bune practici și adaptarea lor la nevoile companiei.

Analiza și segmentarea publicului țintă:

  • Studierea publicului țintă și segmentarea clienților după diferite criterii.
  • Dezvoltarea ofertelor personalizate pentru diferite segmente.

Lansarea promoțiilor și campaniilor promoționale:

  • Planificarea și implementarea acțiunilor de marketing și a campaniilor promoționale.
  • Analiza eficienței acțiunilor desfășurate și ajustarea strategiilor.

Controlul eliberării în timp util a bonusurilor:

  • Asigurarea eliberării exacte și la timp a bonusurilor conform programului de loialitate.
  • Monitorizarea respectării condițiilor programului și corectitudinii acordurilor.

Analiza programului de loialitate:

  • Realizarea analizelor regulate ale programului de loialitate.
  • Pregătirea rapoartelor și a propunerilor pentru îmbunătățirea programului.

Cerințe pentru candidat:

  • Experiență în managementul programelor de loialitate sau în domeniul serviciilor pentru clienți.
  • Abilități în gestionarea feedback-ului clienților și în gestionarea comunicării bidirecționale.
  • Experiență în segmentarea publicului și în analiza datelor.
  • Cunoștințe în utilizarea instrumentelor pentru monitorizarea competiției și desfășurarea acțiunilor de marketing.
  • Abilități de lucru în echipă și gestionare a proiectelor.

Condiții de muncă:

  • Contract de muncă oficial și pachet complet de beneficii sociale.
  • Salariu competitiv
  • Echipă tânără și prietenoasă.
  • Program de lucru: full-time.
  • Luni până vineri, de la 9:00 la 18:00.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть