Manager de depozit și transport
Nova Porta

26 сентября 2024

Compania noastră caută un Manager de depozit și transport dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil pentru gestionarea eficientă a depozitelor noastre și pentru coordonarea activităților de transport.

Responsabilități:

  • Supervizarea gestionării depozitelor și a personalului aferent
  • Planificarea și coordonarea transportului de mărfuri și livrărilor
  • Gestionarea stocurilor, inventarului și afluxului de marfă
  • Asigurarea respectării regulilor de siguranță și a normelor de calitate
  • Dezvoltarea și implementarea proceselor de optimizare a depozitelor
  • Raportarea către conducerea companiei

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea depozitelor și a operațiunilor de transport
  • Abilități  de conducere și coordonare a personalului
  • Cunoștințe bune privind gestionarea inventarului și logistica
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită
  • Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor

Noi oferim:

  • Salariu motivant cu perspectiva de creștere
  • Lucru într-un colectiv tânăr, ambițios și profesionist
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesionale
  • Beneficii non-financiare (prânz, ceai, cafea din partea companiei).

Grafic de muncă: Luni-Vineri de la 08:30-18:00; Sâmbăta (la necesitate).

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus și sunteți gata să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: hr@novaporta.md.

Vă vom contacta pentru a discuta mai multe detalii despre procesul de selecție.

Email: hr@novaporta.md
Telefon: 069077715

Другие вакансии этой компании

Contabil-Șef

Specialist Marketing

Hamal la depozit

Vânzător Consultant

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть