Manager aprovizionare / achizitii in companie de constructii

5AQ Invest

19 Сентября 2024

Angajăm:

5AQ Invest este o companie de construcții în plină expansiune cu istorie de 14 ani pe piața Moldovei, care se ocupă cu construcție monolitică la cheie a clădirilor și structurilor civile și industrial, revizuirea și reconstrucția clădirilor și structurilor, proiectarea și instalarea utilităților: sisteme de alimentare cu apă, încălzire, canalizare și alimentare cu energie electrică.

Beneficii pentru personalul companiei:

  • Remunerare motivantă
  • Pachet social integral
  • Climat de lucru plăcut
  • Perspective de viitor atrăgătoare
  • Telefon mobil corporativ
  • Premii in dependență de rezultate
  • Festivități corporative, teambuilding

Responsabilități:

  • Gestionează activitatea de achiziţii la nivelul companiei
  • Identifică necesarul de aprovizionare
  • Negociază cu furnizorii preturile de achiziţie, pregateste contractele cu aceştia
  • Ia măsurile ne cesare pentru ca toate comenzile să fie executate în limita bugetului
  • Recomandă alegerea produselor
  • Intocmeşte şi analizează cererile de ofertă
  • Supervizează derularea contractelor
  • Elaborează politicile, procedurile şi instrumentele de lucru necesare gestionarii activităţii deachiziţii la nivel de companie
  • Elaborează rapoarte cu privire la cheltuieli, la nivel de companie
  • Analizează piaţa şi sistemul de livrare pentru a evalua valabilitatea actuala şi viitoare a produselor
  • Intocmeşte şi urmăreşte comenzile de aprovizionare import/export
  • Urmăreşte livrările şi asigură documentele pentru formalităţile vamale
  • Urmăreşte ca derularea tuturor activităţilor să se facă cu respectarea normelor legale de sănătate şi securitate în muncă, de prevenire şi stingere a incendiilor

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Orientare spre soluții/rezultate;
  • Capacitate analitică și organizatorică;
  • Excelente abilități de negociere, coordonare, flexibilitate și perseverență;
  • Persoană stăpână pe sine, energică, cu viziune de ansamblu;
  • Persoană dinamică, cu inițiativă, care să dovedească profesionalism, responsabilitate, seriozitate și implicare;
  • Corectitudine și capacitate de argumentare în luarea deciziilor.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o companie în creștere, trimite-ne CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail: personal@5aq.md.

Chiar dacă vi se pare, ca nu îndepliniți unele dintre aceste cerințe, trimiteți-ne-o oricum CV-ul, vom lua în considerare fiecare candidatură cu atenție.

Alătură-te echipei 5AQ Invest!

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să explorăm împreună oportunitățile noastre.

E-mail: personal@5aq.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть