Manager achiziții

HR-Consulting

25 октября 2024

Кишинев
От 3 лет
Полный день
Университет, институт
На территории работодателя

Pentru clientul nostru, companie internațională din industria materialelor de construcții, cu un mediu de lucru dinamic și focus pe inovație și sustenabilitate suntem în căutare de:

Responsabilități:

  • Planificarea și coordonarea activităților de achiziții;
  • Identificarea și negocierea cu furnizorii;
  • Urmărirea comenzilor de la lansare până la recepție;
  • Analiza pieței și identificarea de produse noi;
  • Colaborare strânsă cu alte departamente pentru a asigura eficiența proceselor.

Cerințe:

  • Studii superioare în economie sau domeniu relevant;
  • Minim 3 ani experiență în achiziții;
  • Cunoștințe despre echipamente industriale și servicii de mentenanță (avantaj);
  • Abilități excelente de comunicare, organizare și negociere;
  • Experiență avansată în MS Office (în special Excel);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare;
  • Asigurare medicală și de accidente;
  • Tichete de masă și alte beneficii.

Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă inovatoare din industria cimentului, aplică acum!

Email: tt50@search4staff.com
Pentru detalii, ne poți contacta la 069 638 007

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть