Maistru producere confectii metalice

Ilise

27 сентября 2024

ILISE angajeaza:

Sintem o companie cu producere proprie, specializata in producerea reclamei vizuale.
Avem nevoie de maistru producere confectii metalice(standart si nestandart)

Cerinte catre candidati:
  • Experienta de munca in calitate de maistru, sef de producere, etc.in producerea  constructiilor metalice(sau functie similara intro companie de producere) – obligatoriu,
  • Cunoasterea proceselor tehnologice de producerea constructiilor metalice.
  • Cinstit, responsabil si cu calitati de organizare,
  • Abilitati de lucru in echipa, cit si pe cont propriu,
  • Studii tehnice - obligatoriu,
Responsabilități:
  • Organizarea proceselor de producere a sectiei de producere confectii metalice,
  • Elaborarea  planului tehnologic pentru producerea confectiilor metalice,
  • Organizarea si controlul calitatii confectiilor metalice,
  • Organizarea si respaectarea termenilor finali in procesul producerii confectiilor metalice,
Ce propunem:
  • Loc de munca in sec. Centru;
  • Loc de munca intr-o companie stabila;
  • Angajare oficiala;
  • Program de lucru:Luni-Vineri, 9.00-18.00,
  • Salariul - de la 15 000 lei

E-mail: hr@ilise.md
Телефон: +373 79 085 219

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть