Junior Auditor | Baker Tilly
Mantis

16 октября 2024

Despre companie:

Baker Tilly se află în top 10 cele mai bune companii din domeniul auditului, contabilității, consultanței fiscale și al serviciilor de consiliere în afaceri. Cu activitate în Cipru, Bulgaria, România, Moldova și Grecia, compania a reușit să devină un partener de încredere pentru clienții săi și să formeze specialiști de top prin programe dedicate de formare profesională și dezvoltare continuă.

Compania caută un junior auditor care nu necesită deținerea licenței de auditor, dar care are dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional în domeniu!

Mai multe detalii despre companie le puteți găsi accesând site-ul: https://www.bakertilly.md/

Responsabilități:
  • Oferirea serviciilor de audit atât clienților locali, cât și celor internaționali
  • Menținerea relațiilor profesionale excelente cu clienții
  • Obținerea documentației necesare, analizarea informațiilor financiare și evaluarea sistemelor de control intern
  • Colaborarea cu alte departamente ale firmei pentru a oferi suport și consultanță clienților, după necesitate
  • Asigurarea respectării standardelor și procedurilor interne și externe de calitate relevante
  • Participarea la planificarea și execuția auditului, sub supravegherea auditorilor seniori
Cerințe:
  • Studii universitare în Economie, Contabilitate și Finanțe
  • Experiență relevantă în audit și/sau contabilitate
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română și engleză (nivel B2)
  • Capacitatea de a interacționa într-un mediu de echipă
  • Atitudine pozitivă, matură și profesională
  • Experiență de lucru cu baze de date și Microsoft Office
  • Experiență în raportările financiare constituie un avantaj
Beneficii:
  • Salariu motivant în funcție de experiența profesională
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională
  • Tichete de masă
  • Echipă tânără și dinamică
  • Lucru în cadrul oficiului cu un orar de muncă flexibil adaptat nevoilor personale
  • Oportunitatea de a activa în cadrul unei companii internaționale
Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare la hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть