Învățătoare | Profesor | Cadru didactic, After School

Tekwill Academy Kids

9 Сентября 2024

Tekwill Academy Kids este un Centru Educațional pentru copii și adolescenți, performant, care are ca scop dezvoltarea activităților în domeniul Tehnologiile Informaționale.

Căutăm o persoană care iubește necondiționat copii și vrea să fie parte a echipei TAK.

Cerințe:

  • Absolvent/ă a specializării Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar sau Student/ă în an terminal;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu elevii și colegii;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a contribui la un mediu de învățare colaborativ;
  • Creativitate, flexibilitate și inițiativă în proiectarea activităților educaționale;
  • Atitudine pozitivă, răbdare și înțelegere față de nevoile și diferențele individuale ale copiilor.

Responsabilități:

  • Efectuarea temelor la disciplinele studiate în ciclul primar;
  • Planificarea și implementarea unui program educațional stimulant, care să dezvolte aptitudinile și cunoștințele elevilor din clasele primare;
  • Furnizarea de sprijin și îndrumare individuală elevilor;
  • Crearea și organizarea activităților educaționale și recreative, care să încurajeze creativitatea, interacțiunea socială și dezvoltarea personală a copiilor;
  • Evaluarea progresului elevilor și oferirea feedback-ului, astfel încât aceștia să-și poată îmbunătăți performanțele și abilitățile de învățare;
  • Asigurarea unui mediu sigur și respectuos.

Ce oferim noi:

  • Un mediu de lucru modern cu ceai și cafea;
  • Echipă tânără, entuziastă și profesionistă;
  • Traininguri de pregătire și perfecționare profesională;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Oficiul: Centrul de Excelență în domeniul TIC Tekwill, str. Studenților 9/11, mun. Chișinău, Republica Moldova.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: contact_tak@ict.md.
Good luck!

Tekwill, Moldova
Studenților street 9/11, Chișinău, Moldova
E-mail: contact_tak@ict.md
Telefon: +373 69 711 950

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть