Inginer Mecanic

Dimecon – 11

11 октября 2024

S.A. "Dimecon – 11", activitatea de bază fiind prestări de servicii cu macarale şi transportarea sarcinilor agabaritice şi de mare tonaj, angajează:

Cerințe:

  • Studii de specialitate în domeniul tehnic;
  • Experiență în domeniu minim 2-3 ani;
  • Cunoașterea limbii de stat, opțional rusă, engleză sau alte limbi;
  • Permis de conducere;
  • Cunoștințe de bază a calculatorului;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Abilitatea de a lucra cu documentele.

Responsabilități:

  • Responsabil pentru exploatarea și starea tehnică a mașinilor și mecanismelor;
  • Instalarea și punerea în funcțiune a mașinilor și mecanismelor;
  • Responsabil de gestionarea bunurilor materiale;
  • Intocmirea dărilor de seamă materiale;
  • Planificarea lucrului personalului din subordine;
  • Evidența timpului de muncă a personalului din subordine;
  • Responsabil pentru securitatea și sănătatea în muncă;
  • Responsabil pentru completarea documentației tehnice a mașinilor și mecanismelor.

Condiții de muncă:

  • Pachet salarial complet;
  • Bonusuri de performanță;
  • Instruire și suport din partea echipei;
  • Echipament de protecție;
  • Program de muncă de la 8:00 până la 17:00, de luni Luni până Vineri;
  • Cursuri de formare profesională;
  • Creștere profesională;
  • Control medical anual;
  • Telefon, calculator și mașină de serviciu.

Oferim

  • Angajare oficială;
  • Salariul de la 18 000 lei.

Trimiteți CV-ul dvs cu indicarea postului la adresa andrei-marian@mail.ru.

Vor fi contactați doar persoanele selectate.

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть