Inginer Junior pentru Sisteme de Ventilație și Încălzire

ANGAJATOR.MD

16 октября 2024

Avem nevoie de:

Căutăm Inginer Junior pentru Sisteme de Ventilație și Încălzire!

Ești pasionat de inginerie și vrei să te dezvolți profesional într-o echipă dinamică și inovatoare? Alătură-te echipei noastre!

Ce căutăm: Un inginer junior cu studii superioare în domeniul sistemelor de ventilație și încălzire, dornic să învețe și să contribuie la proiecte interesante și diverse.

Responsabilități:
  • Participarea la proiectarea și implementarea sistemelor de ventilație și încălzire, alături de Directorul Tehnic;
  • Realizarea de calcule tehnice și oferirea de soluții inovative;
  • Colaborarea la monitorizarea montajului și execuției proiectelor.
Cerințe:
  • Cunoștințe solide de Autocad, Excel și alte programe de inginerie și calcul;
  • Abilități de lucru în echipă și dorința de a învăța constant;
  • Pasiune pentru soluții eficiente și sustenabile în domeniul tehnic.
Ce oferim:
  • Un mediu de lucru profesionist și sprijin din partea unei echipe cu experiență;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare;
  • Proiecte diverse și provocatoare care îți vor extinde competențele.
Aplică acum și dezvoltă-ți cariera alături de noi!

Sună acum la 068282555
Trimite CV-ul aici: angajator.md@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть