HR Generalist
Purcari Wineries PLC

16 Сентября 2024

Purcari Wineries Group este în căutarea unui HR Generalist dedicat și proactiv, care să se alăture echipei noastre pentru gestionarea și implementarea proiectelor dedicate colegilor nostri din departamentele de Producere și Agricultură. Dacă ești un specialist energic, entuziast și dornic să aduci noi inițiative la viață, te invităm să te alături echipei noastre și să contribui la dezvoltarea continuă a companiei!

Responsabilitățile tale vor include:

  • Managementul proceselor de recrutare și integrare în departamentele Producere și Agricultură: Planificarea și coordonarea proceselor de recrutare, integrare a noilor angajați și dezvoltarea continuă a echipei.
  • Vizite săptămânale în sectoare: Monitorizarea și evaluarea situației din teren pentru a asigura o integrare și dezvoltare optimă a echipei.
  • Evaluarea angajaților: Implementarea și gestionarea proceselor de evaluare periodică a angajaților.
  • Dezvoltarea brand-ului de angajator: Crearea și implementarea strategiilor pentru promovarea Purcari ca angajator de top.
  • Organizarea de evenimente de wellbeing și training-uri: Planificarea și coordonarea evenimentelor și programelor de formare pentru colegii din Producere și Agricultură.
  • Administrarea pachetului de compensări și beneficii: Gestionarea și actualizarea pachetului de beneficii și compensare al angajaților.
  • Colaborarea cu partenerii externi: Lucrul cu agenții de recrutare, primării, universități etc.,organizarea de evenimente, comunicare și creație pentru a asigura implementarea eficientă a proiectelor HR.

Ce căutăm:

  • Experiență profesională: Minim 5 ani de experiență, dintre care cel puțin 3 ani într-o poziție similară.
  • Studii superioare: Diplome relevante în domeniu.
  • Competențe tehnice: Expertiză în utilizarea pachetului MS Office.
  • Abilități de comunicare: Excelente abilități de comunicare și interacțiune cu diverse grupuri de persoane.
  • Managementul proiectelor: Abilități dovedite de planificare și coordonare a proiectelor.
  • Limbi străine: Fluență în limba română, rusă și engleză.

Ce îți oferim:

  • Compensare competitivă în funcție de experiență și abilități.
  • Acces la instruire și programe de dezvoltare profesională.
  • Asigurări medicale și alte facilități.
  • Prețuri preferențiale la produsele Purcari.
  • Tichete de prânz.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să faci parte din echipa noastră dinamică, trimite CV-ul tău la adresa: hr@purcari.wine.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть