Front - End Developer
Vitra SRL

20 Сентября 2024

Responsabilități:

  • Implementarea elementelor vizuale pe care utilizatorii le văd și cu care interacționează într-o aplicație web;
  • Colaborarea cu dezvoltatorii back-end, designerii și alți membri ai echipei pentru a asigura o experiență și funcționalitate perfectă pentru utilizator;
  • Colaborarea cu designeri UX/UI pentru a traduce wireframes de design în cod functional;
  • Implementarea principiilor de design receptiv pentru a asigura o experiență perfectă pentru utilizatori pe toate dispozitivele.

Cerințe:

  • Minim 2 ani de experiență în tehnologiile front end developer;
  • Cunoștințe HTML5, CSS/CSS3, PHP, JS;
  • Capacitatea de a implementa design-uri conform specificațiilor și de a face modificări;
  • Abilitatea de bază de a utiliza Figma sau alt motor de editare grafică;
  • Cunoașterea limbii engleze, ruse.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă;
  • Beneficii suplimentare.

Dacă sunteți în căutarea unor noi oportunități de dezvoltare, așteptăm cu mare drag CV-ul și portofoliul dvs. la adresa hr@vitra.md.

hr@vitra.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть