Front End Developer (React / Next.js) de la 10.000 Lei

LinkAir - Redefinind Viitorul Tehnologiei în Turism.

Într-o lume în continuă schimbare, LinkAir se află în avangarda tehnologiei, oferind soluții inovatoare și de ultimă generație pentru industria turismului. Fie că dezvoltăm un nou site web sau lansăm o aplicație mobilă, ne propunem să ajutăm organizațiile să aibă succes în lumea digitală. LinkAir este o echipă de experți care colaborează îndeaproape cu clienții pentru a înțelege obiectivele de afaceri și pentru a dezvolta strategii personalizate.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea de noi funcționalități pentru platformele noastre de turism
  • Construirea de cod reutilizabil pentru utilizări viitoare
  • Colaborarea cu alți membri ai echipei și părțile interesate
  • Respectarea termenelor și a deadline-urilor stabilite

Cerințe:

  • Minim 1 an de experiență în dezvoltare web
  • Cunoștințe solide de HTML5/CSS/JavaScript
  • Experiență cu React și Next.js
  • Cunoștințe bune despre dezvoltarea bazată pe componente
  • Experiență cu Git și procesele de versionare a codului

Ce vă putem oferi:

  • Salariu competitiv
  • Ore de lucru flexibile
  • Dezvoltarea abilităților și învățare continuă
  • Echipa prietenoasă și mediul de lucru colaborativ
  • Birou situat în centrul orașului

Dacă sunteți în căutarea unor noi oportunități de dezvoltare, așteptăm cu mare drag CV-ul și portofoliul dvs. la adresa hr@linkair.md.

E-mail: hr@linkair.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть