Expert Imobiliar Profesionist

Descrierea Postului: Expert Imobiliare Profesionist la G Partners Alătură-te echipei "G Partners" în calitate de Expert Imobiliar Profesionist! Aici, vei fi actorul principal în concretizarea proiectelor imobiliare, lucrând într-un mediu înfloritor unde colaborarea și inovația se îmbină pentru realizarea de noi viziuni. Construiește-trăiește cariera la care ai visat!

Responsabilitățile postului de "Expert Imobiliar Profesionist" la "G Partners" includ: evaluarea proprietăților, analiza tendințelor pieței, consultanță pentru clienți, dezvoltarea unor relații de încredere cu partenerii, negocierea tranzacțiilor și implementarea strategiilor de vânzare pentru optimizarea portofoliului companiei și satisfacerea nevoilor clienților.

Obligațiile Expertului Imobiliar Profesionist la “G Partners” includ:

  • Analizarea pieței imobiliare și identificarea oportunităților de investiții;
  • Evaluarea proprietăților conform standardelor profesionale;
  • Întocmirea rapoartelor de expertiză exacte și detaliate;
  • Consultanță clienți în tranzacții imobiliare;
  • Colaborare eficientă cu colegii pentru atingerea obiectivelor comune.

Salarizare: Descrierea salariului pentru postul de "Expert Imobiliar Profesionist" la Compania Imobiliară “G Partners” reflectă oportunitățile datorează vivacității noului nostru centru. Obțineți 100 % din traczacții.

Așteptăm experiența și pasiunea dvs. pentru a ne propulsa succesul.

E-mail: gpartnersco@gmail.com
+37378338338

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть