Digital - marketolog (Google Adwords, Facebook Ads)

Приглашаем на работу:

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de marketing digital pentru Fantastic.MD, cu scopul de a crește vizibilitatea online și de a atrage noi pacienți sau clienți.
  • Planificarea și gestionarea campaniilor de publicitate online, inclusiv campanii Google Ads, Facebook Ads și altele, pentru a maximiza performanța și ROI.
  • Optimizarea site-ului web Fantastic.MD pentru motoarele de căutare (SEO) și monitorizarea traficului și a clasamentelor pentru a identifica oportunități de îmbunătățire.
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru rețelele de socializare și alte canale online pentru a spori implicarea publicului.
  • Analiza datelor și raportarea performanței campaniilor și a altor eforturi de marketing digital.
  • Colaborarea cu echipele de marketing, design și conținut pentru a asigura coerența mesajelor și a eforturilor de marketing.
  • Rămânerea la curent cu tendințele și schimbările în marketingul digital și sugestia de strategii inovatoare pentru atingerea obiectivelor companiei.

Cerințe cheie:

  • Experiență anterioară de lucru în domeniul marketingului digital sau poziții similare.
  • Cunoașterea și experiența în gestionarea platformelor de publicitate online, cum ar fi Google Ads, Facebook Business Manager, etc.
  • Cunoștințe solide în optimizarea motoarelor de căutare (SEO) și instrumente precum Google Analytics.
  • Abilități creative și de redactare pentru a dezvolta conținut atractiv pentru rețelele de socializare și alte canale online.
  • Abilități de analiză și interpretare a datelor pentru a lua decizii informate în marketingul digital.
  • Abilitatea de a lucra cu bugete și de a gestiona eficient resursele financiare pentru campanii publicitare.
  • Comunicare excelentă și abilități de colaborare pentru a lucra eficient în echipă.
  • Creativitate și inovație în gândire pentru a dezvolta strategii de marketing digital de succes.

Educație:

  • Licență în Marketing, Comunicare, sau domeniu relevant (preferabil).

Alte calități:

  • Atitudine proactivă și orientată spre rezultate.

cv@fantastic.md
pentru informatii sunati: 069972072

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть