Digital Marketing Specialist | Targetolog (Meta)

La Smart.md, suntem în căutarea unui Digital Marketing Specialist   specializat in Meta Ads ;)

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Crearea și gestionarea campaniilor Meta Ads.
  • Raportarea săptămânală a rezultatelor campaniilor tale și propunerea de soluții pentru îmbunătățire.
  • Analiza pieței și a concurenței pentru a identifica oportunități și strategii eficiente.
  • Automatizarea proceselor de lucru prin implementarea soluțiilor AI pentru a optimiza eficiența.

Cerințe:

  • Gândire analitică pentru interpretarea datelor și luarea deciziilor
  • Autodidact- pentru a învăța și a implementa noi tehnologii și strategii.
  • Orientare spre rezultat, cu capacitatea de a atinge și depăși obiectivele stabilite.
  • Experiență relevantă în gestionarea campaniilor Meta Ads.
  • Motivație puternică și scopuri clare pentru a contribui la succesul echipei și al companiei.

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională și învățare continuă.
  • Salariu competitiv și posibilitatea de creștere în carieră.
  • Echipa tânără și dinamică, într-un mediu de lucru prietenos și colaborativ.
  • Oficiu modern cu toate facilitățile necesare pentru un mediu de lucru productiv.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть