Devizier | Инженер - сметчик

Noi suntem Comsales Grup, o companie de top de inginerie din Republica Moldova, fondată în anul 2006.
Compania noastră este în continua evoluție, realizând cu succes nu doar proiecte interesante și profesioniste, ci și executând construcțiile la cel mai înalt nivel!
Echipa noastră contribuie la fiecare proiect aducând inovație și calitate. Te invităm să te alături evoluției noastre către excelență

Responsabilități:

  • Calcularea volumelor conform proiectului de construcție;
  • Întocmirea devizelor pentru lucrări de construcții;
  • Întocmirea proceselor verbale de execuția lucrărilor.

Cerințe pentru candidați:

  • Studii: tehnice;
  • Experiența de lucru constituie un avantaj, dar sunt acceptați și studenți;
  • Abilitatea de a citi desene și documentație de proiect;
  • Cunoaşterea calculatorului, a programei de calcul a devizelor;
  • Aptitudenea de a lucra cu desenile tehnic
  • Cunoștințe în domeniul devizier;
  • Punctualitate, responsabilitate.

Oferim:

  • Pachet social;
  • Salariu motivant și achitat la timp;
  • Stagiere achitată;
  • Fructe pentru energie!
  • Activități sportive organizate de companie;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională;
  • Ambianță plăcută de lucru, echipa tânără și creativă;
  • Regim de muncă: de la 9:00-18:00.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email: hr@comsales.md
Pentru informații suplimentare, vă rugăm să sunați la: 069 838 884

Обязанности:

  • Расчет объемов согласно проектной документации;
  • Составление смет на общестроительные работы;
  • Составление актов выполненных работ.

Требования к кандидатам:

  • Образование: техническое;
  • Опыт работы – является преимуществом. Можно студентам;
  • Умение читать чертежи, проектную документацию;
  • Знание сметного дела;
  • Пунктуальность, ответственность.

Мы предоставляем:

  • Достойную заработную плату, без задержек по выплате;
  • Возможность карьерного роста
  • Полный соц-пакет;
  • График работы: Пн-Пт с 09.00 до 18.00;
  • Молодой дружный коллектив.

Заинтересованных лиц просим отправить свои резюме на электронный адрес: hr@comsales.md
Телефон для справок: 069 838 884

E-mail: hr@comsales.md
069 838 884

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть