Designer de mobilă modulară

Element Design

16 октября 2024

Element Design angajează:

Element Design – este o companie tânără și dinamică în plină dezvoltare, specializată în producția de mobilă modulară și structuri metalice. Noi suntem in cautare de Designer de mobilă modulară talentat pentru echipa noastra!

Noi producem mobilier pentru spatiile comerciale, oficii, mobilier pentru HoReCa cit si mobila la comanda pentru case.

Dispunem de tot ciclu de productie a mobilierului la utilaje de ultima generatie pentru Pal si pentru Metal.

Ce oferim:

  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă, unde creativitatea și ideile noi sunt apreciate.
  • Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională.
  • Proiecte interesante și oportunitatea de a participa la dezvoltarea unor piese unice.
  • Birou modern și condiții de lucru confortabile.
  • Prinz din contul companiei.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea designului pentru mobilă la comandă.
  • Pregătirea schițelor și desenelor tehnice pentru producție.
  • Colaborarea cu clienții pentru a înțelege cerințele lor.
  • Gestionarea proiectelor Companiei.

Cerinte fata de candidat:

  • Experiență în calitate de designer de mobilă modulară sau într-un domeniu similar (minim 1 an).
  • Cunoștințe în programe specializate pentru proiectare: AutoCAD, SketchUp, Solidworks.
  • Creativitate, responsabilitate și dorința de dezvoltare.
  • Abilități de comunicare și de lucru în echipă.
  • Cunoașterea limbelor Romana si Rusa la nivel avansat.

Condiții:

  • Angajare full-time, program de lucru Luni-Vineri 9:00-18:00.
  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanțe.

Trimite CV-ul și portofoliul tău la adresa: design.element.md@gmail.com.

Te așteptăm în echipa noastră!

Telefon: 069031001
E-mail: design.element.md@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть