Depozitar

Granier

15 Сентября 2024

Granier angajează:

Depozitar

Cerințe:

  • Experiența constiuie un avantaj;
  • Orientare spre rezultate și calitate;
  • Colectarea și pregatirea comenzilor pentru a fi livrate;
  • Receptionarea produselor livrate de furnizori;
  • Alte obligațiuni specifice postului.

 Responsabilități:

  • Responsabilitate, punctualitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, condiție fizică bun, ţinută corespunzătoare;
  • Încărcarea/descărcarea mărfurilor;
  • Programul de lucru este de luni -vineri de la ora 08:00 -18:00, sîmbata de la ora 8:00- 13:00;
  • Salariu motivant, colectiv tînăr și dinamic, spirit de echipă.

Mai multe detalii le găsiți la numărul de telefon 079901771 sau la adresa electronică granier.dh@gmail.com.

E-mail: granier.dh@gmail.com
Telefon: 079901771

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть