Depozitar

Tincomert Grup

17 октября 2024

Angajăm:

Depozitar

Compania TINCOMERT-GRUP SRL, lider în domeniul comerțului și distribuției, își extinde echipa și caută un profesionist dedicat pentru poziția de DEPOZITAR.

Locație: Chișinău

Responsabilități principale:

  • Primirea, verificarea și gestionarea stocurilor de mărfuri în depozit.
  • Întreținerea curățeniei și organizarea spațiului de depozitare conform standardelor companiei.
  • Pregătirea comenzilor și livrarea acestora către clienți în mod eficient.
  • Respectarea procedurilor de siguranță și control a calității în depozit.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de logistică și personalul de vânzări pentru a asigura o operare eficientă a depozitului.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea depozitului sau în domeniul logistic.
  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face față la volum mare de muncă.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea echipamentelor de depozit (stivuitoare, transpalet, etc.).
  • Abilități de comunicare și colaborare în echipă.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii cu o creștere constantă.
  • Mediu de lucru stimulant și echipe profesioniste.

Cum să aplicați:
Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email: tincomertgrup@mail.ru sau să telefonați la numărul de telefon: 079995129.

Compania TINCOMERT-GRUP SRL este un angajator care oferă șanse egale și încurajează diversitatea în cadrul echipei. Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și vă așteptăm în echipa noastră!

E-mail: tincomertgrup@mail.ru
Telefon: 079995129

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть