Coordonator Depozite / Responsabil Depozite
Nova Porta

20 Сентября 2024

Nova Porta își extinde echipa și caută un Coordonator  Depozite responsabil pentru coordonarea și administrarea a 4 depozite.

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților de depozitare, stocare și aranjare a mărfurilor din depozite
  • Asigurarea gestiunii stocurilor în baza documentelor de intrare/ieșire
  • Organizarea și monitorizarea mișcării stocurilor
  • Eficientizarea organizării logistice a depozitelor
  • Administrarea și organizarea proceselor de evidență și control al actelor însoțitoare ale mărfurilor
  • Gestionarea spațiului de depozitare în condiții optime
  • Coordonarea și gestionarea personalului din subordine

Cerințe:

  • Studii superioare/medii speciale
  • Experiență de minim 3 ani în domeniu, preferabil în gestionarea depozitelor
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Cunoștințe solide de operare PC, 1C
  • Abilități de evaluare, analiză și luare a deciziilor
  • Persoană motivată, responsabilă și orientată spre munca în echipă

Ce oferim:

  • Salariu motivant cu posibilitatea de creștere
  • Un mediu de lucru tânăr, ambițios și profesionist
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională
  • Beneficii non-financiare (prânz, ceai, cafea oferite de companie)

Program de lucru:

  • Luni-Vineri: 08:30-18:00

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@novaporta.md. Te vom contacta pentru a discuta mai multe detalii!

Email: hr@novaporta.md
Telefon: 069077715

Другие вакансии этой компании

Specialist Marketing

Sef depozit

Manager Regional

Vânzător Consultant

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть