Contabil(ă)

Motiko

28 октября 2024

Кишинев
От 1 года
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

Compania Hexagon Technology SRL ofera noi locuri de munca:

Contabil(ă)

Cerințe:

  • studii superioare / medii de specialitate;
  • cunoasterea avansata a PC: 1C v.8.3, Excell, Word;
  • cunoașterea bazelor evidenței contabile, lucrului cu documentele primare,;
  • experiența într-un post similar de cel puțin 1 an este un avantaj.

Responsabilități:

  • introducerea zilnică a operațiunilor ce țin de evidența vinzărilor
  • introducerea și verificarea facturilor de ieșire
  • Verificarea decontărilor cu contragenții
  • Perfectarea și prelucrarea documentelor primare, verificarea conturilor contabile
  • Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-17:00
  • salariu in dependenta de experienta;

Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră!

Expediați CV-ul cu foto la: info@caffitaly.md cu specificarea „ contabil”.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil Operator

BT Leasing MD • 13 октября 2024, Кишинев

Отправить CV

Contabil(ă)

Webmaster Studio • 25 октября 2024, Кишинев

Contabil Șef

Audit Expres • 25 октября 2024, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть