Contabil

Angajăm:

Contabil

Partenerii noștri ce activează în domeniul asigurărilor, sunt în căutarea unui contabil.

Cerințe:

  • Studii economice superioare;
  • Experiență în domeniul contabilităţii minim de 3 ani;
  • Persoană organizată, comunicativă, responsabilă, capabilă de a lucra în echipă;
  • Cunoștințe avansate de lucru în aplicațiile Microsoft Office (Excel, 1 C);
  • Cunoașterea legislaţiei în domeniu;
  • Cunoaşterea limbei de stat și rusă la nivel avansat;
  • Cunoașterea pieței asigurărilor și a produselor de asigurări constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Program de lucru full-time;
  • Verificarea dărilor de seamă a salariaţilor/agenţilor;
  • Întocmirea rapoartelor/dărilor de seamă conform cerințelor conducerii.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail: mercedescenter@mail.ru cu indicarea funcției.
La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть