Contabil Primar / Secretar

Mobildor-Lux

25 октября 2024

Кишинев, Чореску
Любой опыт
Полный день
Колледж
На территории работодателя
Принимаем и людей с инвалидностью

Mobildor-Lux angajează:

Companie: SRL Mobildor Lux
Locație: Ciorescu, str. Moldova 19
Program: Luni - Vineri, 5 zile pe săptămână

Suntem în căutarea unui Contabil Primar / Secretar responsabil și bine organizat pentru a se alătura echipei noastre. Acest post este ideal pentru o persoană care are abilități excelente în gestionarea sarcinilor financiare, dar și administrative.

Cerințe:

  • Experiență minimă în contabilitate;
  • Cunoștințe de lucru în programa 1C, Microsoft Word și Excel;
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a documentelor;
  • Capacitatea de a gestiona corespondența și apelurile telefonice;
  • Persoană responsabilă, cu atenție la detalii și abilități de comunicare eficientă.

Responsabilități:

  • Gestionarea documentelor contabile și financiare ale companiei;
  • Întocmirea și actualizarea evidențelor financiare în programa 1C;
  • Pregătirea și redactarea documentelor administrative (corespondență, rapoarte etc.);
  • Asistență în organizarea agendei de lucru și a întâlnirilor;
  • Colaborarea cu diverse departamente pentru a asigura un flux eficient al informațiilor.

Oferim:

  • Program de lucru de luni până vineri;
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Telefon: 069165215
E-mail: mobildoroffice@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть