Contabil, Directia Contabilitate

VictoriaBank

21 октября 2024

Кишинев
От 3 лет
Полный день
Университет, институт
На территории работодателя

Concursul extern anunțat pentru postul vacant:

Descrierea jobului sau ce vei face de fapt:

  • Monitorizarea bilantului contabil si operatiunilor inregistrate in evidenta contabila
  • Perfectarea rapoartelor
  • Gestiunea procesului de inventariere
  • Monitorizarea datoriilor debitoare si creditoare
  • Gestiunea si evidenta contabila a stocurilor de marfuri, investitiilor impbiliare, cheltuielilor, etc.

Ne asteptam sa ai:

  • Studii superioare în contabilitate;
  • Experiență în contabilitatea întreprinderii sau bancară de minim 3 ani;
  • Experință în utilizarea 1C Contabilitate;
  • Nivel mediu de cunoaștere a limbilor străine engleza, rusă;
  • Capacitați de organizare, planificare și lucru în echipă;
  • Cunoașterea și respectarea IFRS și legilației in domeniu.

Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională
Îți oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfectionare, oportunități de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri.
Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Hai aplică! Te incurajam sa te alaturi #OamenilorDeLaVictoriabank!

Transmite CV-ul tău la adresa de email hr@vb.md și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

hr@vb.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть