Contabil/ă Trezorier
Purcari Wineries PLC

24 сентября 2024

Purcari Wineries Group caută un/o Contabil/ă Trezorier dedicat și profesionist, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, cu abilități excelente în gestionarea financiară și dorința de a contribui la succesul unei companii de top, te invităm să aplici!

Responsabilitățile tale vor include:

  • Efectuarea, operarea și verificarea încasărilor, plăților și schimburilor valutare.
  • Verificarea documentelor pentru efectuarea plăților conform procedurilor interne.
  • Efectuarea tranzacțiilor cu băncile partenere.
  • Generarea extraselor bancare.
  • Încasarea numerarului de la unitățile de vânzare.
  • Eliberarea numerarului pentru salarii și alte necesități.
  • Gestionarea eficientă a numerarului.
  • Alte tranzacții și operațiuni din trezorerie.

Ce te va ajuta la realizarea responsabilitatilor:

  • Studii superioare în Contabilitate.
  • Experiență de minimum 2 ani în poziție similară.
  • Cunoștințe avansate de operare în MS Office și 1C Software.
  • Abilități excelente în operarea cu facturi și alte documente contabil-fiscale.
  • Capacitate de evidență și întocmire a rapoartelor periodice de activitate.
  • Rigurozitate și atenție la detalii.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare.
  • Fluență în limba română, rusă și engleză (avantaj).

Ce îți oferim:

  • Compensare competitivă în funcție de experiență și abilități.
  • Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
  • Acces la instruire și programe de dezvoltare profesională.
  • Asigurări medicale și alte facilități.
  • Prețuri preferențiale la produsele Purcari.
  • Tichete de prânz.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa: hr@purcari.wine.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть