Consultant-Vânzător Produse Cosmetice în or. Bălți

Felicia - reteaua de farmacii

25 октября 2024

Бельцы
Можно без опыта
По сменному графику
Колледж
На территории работодателя

Grupul de companii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Grupul de companii FELICIA susține cu încredere generații sănătoase! Cu o experiență de peste 27 de ani, FELICIA se mândrește cu o echipă unită de peste 1.500 de angajați, un depozit farmaceutic modern și o rețea extinsă de peste 300 de farmacii, răspândite pe întreg teritoriul țării. Obiectivul nostru este să asigurăm accesul tuturor la produse farmaceutice de calitate, indiferent de locație.

Căutăm Consultant - Vânzător Produse Cosmetice în or. Bălți pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai abilități excelente de comunicare, spirit de echipă, și dorești să crești în plan profesional, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități principale:

  • Consultarea și îndrumarea clienţilor;
  • Promovarea şi vânzarea produselor cosmetice;
  • Informarea clienţilor despre promoţii şi oferte;
  • Gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

Cerințe:

  • Studii superioare sau studii de colegiu, cursuri de cosmetologie;
  • Persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
  • Experiență în domeniul vînzării este un avantaj;
  • Orientare către clienţi şi rezultate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Studii medicale nu sunt obligatorii.

Beneficii:

  • Curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională.

Locații:

  • Piața V. Alecsandri (2/2 9:00-17:00)
  • str. Ștefan cel Mare 2 (2/2 9:00-21:00)

Pentru aplicație, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat pe adresa de email hr@felicia.md, sau să apelezi la numărul de telefon 068 944 990.

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть