Consultant suport colectare (oficiu)
PfB Collection

21 Сентября 2024

Despre noi:
Compania PfB Collection creată de către profesioniști în domeniul recuperării datoriilor restante și este despre aplicarea celor mai bune practici de recuperare de-a lungul anilor.
Pentru compania PfB Collection, dezvoltarea este un proces continuu, în cadrul căruia, orice membru al echipei PfB are posibilitatea de a participa în crearea unui mediu de lucru cât mai confortabil și în satisfacerea necesităților clienților noștri. Suntem conștienți și ținem minte că confortul și veniturile noastre depind de ei.

Responsabilități

  • Contactarea telefonică a debitorilor pentru a discuta situația financiară.
  • Negocierea unor soluții de achitare adaptate nevoilor fiecărui client.
  • Personalizarea strategiei de rambursare pentru fiecare caz în parte.
  • Menținerea confidențialității informațiilor gestionate și a lucrărilor efectuate.

Cerințe

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă.
  • Competențe în utilizarea calculatorului (MS Office).
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, putere de convingere, stabilitate emoțională și orientare spre rezultate.
  • Studii universitare (complete sau incomplete) – constituie un avantaj.

Beneficii

  • Remunerație atractivă, cu oportunități de creștere în funcție de rezultatele obținute.
  • Un birou confortabil și modern, echipat cu toate facilitățile necesare.
  • Program de lucru flexibil și convenabil.
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională (cursuri de management, traininguri specializate, workshopuri cu speakeri de renume).
  • Posibilități reale de avansare în cadrul companiei (ne creștem liderii din interiorul echipei).
  • Participarea la evenimente corporate, sărbători organizate de companie, zile speciale ("zile dulci") etc.
  • Cadouri și stimulente valoroase pentru angajații care se remarcă prin performanță.
  • O atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă în cadrul echipei.

Aplică, echipă te așteaptă!

Telefon: 060500522
E-mail: hr@pfbc.md
Website: https://pfbc.md/ru

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть